v8.01 (build: Aug 19 2022)

Сайти

Звіт надає інформацію про сайти, які відвідував користувач. Усі відвідування згруповані за доменом. Відвідування сайтів розташовані у порядку спадання за активним часом: першим у списку розташований ресурс, де користувачем проведено найбільшу кількість активного часу.

Сумарний час активної роботи - це сумарний час активної роботи у відсотках % від робочого дня та еквівалент у годинах, хвилинах. Параметри для розрахунку задаються перед побудовою звіту.

Стовпець «Заголовок вікна програми». Тут передається інформація про заголовок сайту, адресу сторінки, час відвідування та текст, що вводиться користувачем, за його наявності.
Якщо на сайті користувачем вводився який-небудь текст, буде доступна опція "показати/приховати текст, що вводиться", при активації якої можна побачити, що вводив співробітник.

Стовпець "Активний час". Це час, коли активність користувача була мишею або клавіатурою.
Час у відсотках % – це відсоток часу від робочого дня.
Якщо програма розташована на передньому плані, то після будь-якого кліку мишею або натискання клавіші, наступні 5 хвилин фіксуються в базі як активні.
Якщо програма відійшла на задній план, то для нього активність перестає рахуватися.
Також якщо програма розташована на передньому плані і 5 хвилин немає активності, то системою перестає вважатися час як активний.

Стовпець "Загальний час". Це час, коли вікно/вкладка сайту були на передньому плані.
Час у відсотках % - це кількість відсотків від робочого дня.

Увага! Персональні графіки роботи мають пріоритет над опціями "Робочий годинник", "Початок дня", "Перерив".

Увага! Для відображення даної інформації необхідно, щоб була включена опція
Глобальні налаштування - Налаштування комплексу - Для користувачів - Програми\сайти.

© Mirobase