v8.01 (build: May 23 2024)

Загальний опис

Основний модуль начальника розділений на два: "БОСС-Онлайн" та "БОСС-Оффлайн". Перший призначений для спостереження за включеними машинами та користувачами в реальному часі, а також виконання низки адміністраторських функцій.
Другий – для перегляду звітів по користувачах з бази даних. Причому в даному випадку не потрібне включення клієнтських машин.

Фактично "БОСС-Онлайн" та "БОСС-Оффлайн" представлені у вигляді веб-інтерфейсів, тобто. для спостереження та перегляду звітів не потрібно встановлювати додаткове ПЗ, а потрібно просто запустити будь-який браузер з будь-якого комп'ютера в мережі та здійснити перехід за певною веб-адресою (див. нижче).
Проте, "БОСС-Онлайн" включає також і зовнішній модуль, який дозволяє розширити функціонал спостереження.

Якщо клієнт і сервер встановлений на одному ПК, наприклад, за допомогою установки "в один клік", то веб-інтерфейс буде доступний за наступною адресою*:
http://localhost/mb або https://localhost/При виборі будь-якого модуля або особистого кабінету необхідно ввести логін та пароль для доступу**. За замовчуванням (тільки під час встановлення в "один клік") створюється обліковий запис:
Користувач: boss
Пароль: boss

* Детальна інформація про адресу сервера - у розділі Спостереження для начальника глобальних налаштувань.
** Права доступу задаються у розділі Користувачі бази глобальних налаштувань.
© Mirobase