v8.01 (build: Aug 2 2022)

Віддалене спостереження через інтернет

Можливості комплексу Mirobase дозволяють отримувати всі необхідні звіти моніторингу на ваш e-mail або FTP, щоб ви були в курсі того, що відбувається в офісі в будь-якій точці світу. Але іноді буває корисним спостерігати за персоналом "онлайн" або дивитися "свіжі" звіти, перебуваючи поза організацією.
Нижче буде описано, як потрібно налаштувати мережу, щоб це стало можливим.

Необхідно відкрити HTTP-порти 80/443 (їх використовує програма веб-сервера \Program Files (x86)\httpd\bin\httpd.exe) на серверній машині.
>
Однак у більшості випадків ваш сервер підключений до інтернету через проксі або NAT (у найпростішому випадку через роутер), тому підключення до реальної IP-адреси http не спрацює. Щоб вирішити цю проблему, необхідно налаштувати port-forwarding, тобто. вказати в налаштуваннях роутера перенаправляти весь TCP-трафік по http-порту 80/443 із зовнішньої мережі (інтернету) на внутрішній локальний IP-адресу сервера всередині мережі підприємства.
На на цьому сайті ви знайдете опис для основних моделей роутерів з налаштування port-forwarding.


Після того як все налаштовано, на будь-якому комп'ютері або смартфоні запускаєте будь-який браузер і вводите в адресному рядку:
http(s)://<DNS_ім'я_або_IP_сервера>/mb

Наприклад:
http://95.135.21.16/mb
або
https://mycompany.org/mb

Про те, як налаштувати доступ https: через SSL див. тут

Примітка: на деяких мобільних пристроях (смартфонах) необхідно вводити IP-адресу, а не ім'я сервера (якщо вона локальна).

© Mirobase