v8.01 (build: Apr 8 2022)

Клавіатурний почерк

Звіт дозволяє оцінити стан працівника на робочому місці (алкогольне, наркотичне сп'яніння, депресія, стрес) або виявити можливу роботу іншого працівника за чужим обліковим записом (з певним ступенем достовірності).

У кожного користувача є свій клавіатурний почерк і полягає він у швидкості набору тексту, пауз між набором, кількості друкарських помилок тощо. Інформація такого роду збирається протягом кількох днів за кожним користувачем.
Якщо під обліковим записом Іванова авторизується Сидоров і почне набирати на клавіатурі текст, програма це обчислить і вкаже, що у певний період (є ймовірність), що працював інший користувач, за яким закріплено інший обліковий запис. Якщо за "підміненим" співробітником раніше відбувався моніторинг клавіатурного почерку, то буде відображено, що замість Іванова працював Сидоров. Якщо ж "підмінений" - це співробітник, за яким не велося спостереження або стороння людина, то видається попередження про можливу підміну користувача іншим невідомим.

Попередження — знак оклику у звіті. Якщо звіт порожній, то в обраному часі подій немає

Увага! Звіт видає інформацію після деякого часу збору інформації, в середньому – близько місяця. Термін залежить від кількості тексту, що вводиться співробітником: для когось ідентифікація проходить швидше, для когось повільніше.
Рекомендується будувати цей звіт по групі співробітників одного відділу з великим часовим інтервалом.

Увага! Для відображення даної інформації необхідно, щоб була включена опція
Глобальні налаштування – Налаштування комплексу – Для користувачів – Введений текстпередавати до бази «Клавіатурний почерк».

© Mirobase