v8.01 (build: Apr 8 2022)

Інтерфейс БОСС-Оффлайн

Модуль БОСС-Оффлайн дозволяє переглянути та проаналізувати накопичену інформацію.


У лівому вікні модуля доступний список користувачів, за якими можна побудувати звіти. Звіти будуються за окремими співробітниками, групою користувачів, відділами, в яких вже визначені користувачі, або всім співробітникам компанії.

Для вибору кількох користувачів затисніть Ctrl на клавіатурі та мишкою вкажіть потрібні. Для вибору всіх користувачів усередині структурної одиниці двічі клацніть по будь-якому з користувачів усередині цієї структурної одиниці. Якщо ж ієрархія компанії у вас не налаштована, подвійний клік по одному з користувачів виділить відразу всіх.

Дело ми бачимо список звітів, які можна генерувати. По центру знизу – кнопка «Генерувати», тобто створити вибраний звіт (можна через клавішу F8). Довідка вибраного звіту - F1. Вище ми задаємо період, за який потрібно побудувати звіт, задаємо кількість робочих годин (можна з дробовою частиною години через точку, наприклад 8.5 буде еквівалентно 8:30, тобто 8ч30м), початок робочого дня і тривалість перерви в хвилинах. Тривалість повного робочого дня розраховується як сума "робочий годинник" + "перерва". Ці дані необхідні підрахунку запізнень, ранніх доглядів, прогулів. Також, залежно від того, який звіт будується, можна буде вибрати додаткові опції перед побудовою.

© Mirobase