Ціна неухвалених рішень. CEO Mirobase Михайло Яхимович про запровадження IT-технологiй управлiння бiзнесом

30.09.2021

Data mining може навчити підприємців передбачати майбутнє. Як користуватися цим інструментом, щоб ухвалювати правильні рішення?

Контроль та економія. Як вибрати тайм-трекер для нагляду за персоналом? 5 варіантів

22.02.2021

Незабаром рік, як більшість співробітників офісів перейшли на віддалену роботу. І частина з них не повернуться до офісів у найближчому майбутньому.

Як переконатись, що всі зайняті справою? Це можуть виконувати спеціальні послуги, які здійснюють облік часу, який працівник витрачає на роботу.

Хочете бути захищеними, як Google, HP, Microsoft?

31.10.2020

Активна руйнівна діяльність зловмисників у кіберпросторі України відома навіть людям, не пов’язаним з ІТ-галуззю. Державні органи, корпорації, приватні підприємства змушені робити серйозні кроки з інформаційної безпеки. Втім традиційних заходів із захисту виявляється недостатньо.

Mirobase: Програма, яка допоможе контролювати персонал компанії

31.10.2020

Важливо контролювати роботу персоналу. Який, до речі, нерідко неусвідомлено виносить цінну інформацію. А в умовах пандемії і віддаленої роботи, корисно розуміти ефективність роботи співробітників.

Розумна система контролю активності в робочий час Mirobase – це програма, яка моніторить всі дії співробітників на комп’ютері та надає керівництву та службі безпеки звіти про ефективність загрузки персоналу, загрози та витоки інформації.

Івент Сybersafe Pandemic: Захист компанії від ключових IT-загроз

25 червня 2020

Практичні інструменти від експертів та IT-директорів топ-компаній, як протистояти кіберзагрозам у новій реальності віддаленої роботи.

Виступ Михайла Яхимовича, творець програми моніторингу персоналу Mirobase.

Організація безпечної та ефективної віддаленої роботи працівників. Досвід компанії Mirobase

11 листопада 2020

ВАЖНОЕ В СТАТЬЕ: Квалифицированная обработка огромных массивов пользовательских данных — новое направления бизнеса. Организация рабочего времени удаленных сотрудников. Параметры, на которые нужно обращать внимание. Программный продукт, которым пользуется компания Mirobase: решения и возможности.

Як глибокий моніторинг дій персоналу підвищує стійкість бізнесу

14 липня 2020

Моніторинг дій персоналу — це не пусте спостереження з незрозумілими цілями, а глибокий аналіз даних з метою запобігання інцидентам та вирішенню конкретних проблем бізнесу.

Як контролювати віддалених співробітників – досвід Михайла Яхімовича

16 квітня 2020

Інтерв’ю з Михайлом Яхімовичем, українським підприємцем та винахідником, творцем Mirobase