Нова версія Mirobase – розширені можливості управління персоналом та підвищення ефективності праці

Тегування скріншотів та глобальний пошук за тегами

У новій версії програми було додано можливість тегування кожного скріншота, зробленого комплексом.

Тепер кожен знімок екрана позначається певним ключовим словом або фразою – тегом на основі останньої активності користувача.
Слова, що були набрані в пошуковому рядку браузера, назви програм або ігор зберігаються як мітка скріншота, а самі скріншоти каталогізуються на базі тегів.

Нова опція тісно співпрацює з такими можливостями Mirobase, як аналізатор тексту і буфер обміну, дозволяючи максимально точно співвіднести зроблений скріншот з активністю користувача за комп’ютером.

У глобальному сенсі додана можливість дозволить керівнику не лише проаналізувати дії співробітників щодо нераціонального використання робочого часу, а й провести розслідування інциденту у разі витоку даних.

Збережені сриншоти з тегами стануть чудовою доказовою базою у разі порушення персоналом корпоративної етики.

Георозподілена схема роботи

Mirobase почав підтримувати георозподілену схему роботи, в рамках якої віддалені сервери можуть підключатися до однієї бази даних.

Такий підхід не тільки підвищує швидкість роботи ПЗ та знижує інтенсивність обміну трафіком у корпоративних мережах, а ще й дозволяє ефективно організувати алгоритми моніторингу у компаніях, що мають широку мережу філій, які знаходяться у різних містах та країнах.

Майстер звітів – було суттєво перероблено зовнішній вигляд звітів програмного комплексу. Тепер потрібну інформацію знайти набагато легше та простіше.

Двофакторна аутентифікація в модуль БОС через Telegram.

Додатковий бар’єр, що забезпечує надійний захист комерційної інформації.

Крім нових опцій та звітів, Mirobase тепер підтримує MacOS 13, а StopPhoto – роботу із сучасними відеокартами.