Mirobase Smart Control для ОС Linux – новинка у продуктовій лінійці компанії

На сьогоднішній день доступна редакція для найпопулярнішої версії ОС – Ubuntu. При цьому інженери компанії можуть адаптувати комплекс практично для будь-якої можливої ​​збірки Linux. Проте, рішення «під ключ» розраховане лише для великих замовників із солідним парком машин.

Linux завоювала високу популярність у комерційному середовищі завдяки двом основним перевагам: Open Source технології та високому рівню безпеки операційної системи. Недаремно близько 80% серверного обладнання працює на цій ОС.

У порівнянні з Windows, Linux демонструє більш високу продуктивність навіть на слабких «офісних» комп’ютерах. Нижчі системні вимоги дозволяють комерційним організаціям заощадити придбання устаткування без втрат у продуктивність праці.

Головні козирі, що стали поштовхом до поширення Linux на території України – відмінна техпідтримка, висока надійність і вкрай низька вартість впровадження порівняно з продуктом Microsoft.

Моніторингова система з підтримкою Linux не тільки розширює можливості запобігання витоку даних у компаніях, що використовують цю операційну систему, але й дозволяє керівнику відстежувати маніпуляції найдосвідченіших користувачів – системних адміністраторів. За статистикою дії технічного персоналу призводять до наймасштабніших витоків інформації.

Одне з найважливіших завдань, яке допомагає вирішити Mirobase Smart Control – тайм-трекінг. Впровадження системи допоможе власнику бізнесу дізнатися, яка частина часу персоналу йде на робочі потреби, а який відсоток трудового дня забирає шкідливу активність. За даними аналітики, у більшості організацій 60% часу штат присвячує особистим справам. А це означає, що будь-яка фірма без істотних капіталовкладень може збільшити прибуток у коридорі 20-60%. Єдина умова, що дозволяє підвищити ефективність: контроль часу роботи.

Інструменти Mirobase Smart Control розраховані на всі форми бізнесу та дозволяють повністю вирішити завдання з контролю роботи персоналу та підвищення продуктивності праці без істотних капіталовкладень.