Розслідування інцидентів

Ситуація:

Існує багато сценаріїв, у яких інцидент інформаційної безпеки важливо простежити щодо виявлення джерела і каналів просування загроз

Рішення:

Скріншоти екрану дозволяють «відмотати назад» час користувача і зафіксувати момент, коли співробітник вчинив ініціюючу дію — завантажив файл з неперевіреного джерела, відкрив вкладення в пошті, зайшов на заражений веб-сайт.

Звіт граф-зв’язків демонструє взаємини між співробітниками: хто, з ким та з якою частотою спілкується. Звіт графічно візуалізує коло контактів та зв’язків кожного працівника всередині компанії.

Можливість розпізнавання осіб зафіксує спробу співробітника виконати будь-які дії на своєму робочому місці. Ця опція органічно доповнить систему фізичного відеоспостереження скріншотом-фіксацією інциденту.

Набір інструментів «Бос онлайн» дозволяє в реальному часі побачити те, що відбувається на екрані будь-якого співробітника в мережі підприємства.

Крім того, опції системи можна використовувати при проведенні стрес-тестування на фішинг та в рамках інших заходів щодо підвищення грамотності працівників у галузі інформаційної безпеки.