v8.01 (build: Mar 23 2023)

Вибір типу установки

Існують два установники комплексу: "В один клік" та "Розширена" установка.
Важливо розуміти, що обидва установники встановлюють один і той же комплекс з однаковим функціоналом, але тільки сама установка проходить по-різному.

Інсталятор "в один клік" дозволяє швидко встановити всі серверні компоненти комплексу без будь-яких додаткових налаштувань на один комп'ютер. Ідеально підходить для первинного ознайомлення з комплексом, а також для випадків коли планується моніторинг невеликої кількості співробітників (до 50-70 осіб), або якщо немає особливої ​​необхідності встановлення серверних компонент комплексу на різних комп'ютерах.
Докладніше про особливості установки "в один клік" можна ознайомитися на наступній сторінці.

"Розширена" установка рекомендується для досвідчених користувачів та адміністраторів, зокрема, якщо серверні компоненти комплексу мають бути встановлені на різні комп'ютери, або необхідний SQL-сервер відмінний від SQL Server Express.
Також тільки "розширену" установку можна використовувати для оновлення комплексу (незалежно від того, за допомогою якого установника комплекс встановлювався!).
Докладніше з "розширеною" установкою можна ознайомитися на цієї сторінки.

Увага! Незалежно від типу установки, можливо, потрібно зробити попередні налаштування з розділу "Загальні рекомендації".

© Mirobase