v8.01 (build: May 23 2024)

Категорії та відхилення

Звіт "Категорії/відхилення" дозволяє провести комплексний моніторинг персоналу та надати можливість керівнику оцінити реальну картину продуктивності. працівників. Це потужний інструмент, що аналізує моделі поведінки, як окремих співробітників, так і відділів, і виявляє певні залежності.

Для наочності представлено кілька варіантів відображення даних: Категорії, По ієрархії, По відділах, Відхилення, Ресурси.

Категорії


Містить зведену інформацію щодо продуктивності працівників у форматі таблиці.

Стовпець «Всього» відображає сумарне значення даних по всіх обраних користувачах (за якими побудовано цей звіт)
Стовпець «Середнє» обчислюється за формулою: Сумарне значення за вибраними користувачами / Кількість вибраних користувачів
Стовпець "Мінімум" відображає мінімальне значення показника серед обраних користувачів.
Стовпець "Максимум" відображає максимальне значення показника серед вибраних користувачів.

Натиснувши на назву метрики, під таблицею з'явиться деталізація по кожному користувачеві рамках виділеної метрики. «Відхилення від середнього» відображають на скільки відсотків показник конкретного користувача відрізняється від середнього показника за всіма вибраними (до генерації звіту) користувачами.

Прогули. Якщо протягом дня від користувача не було жодної активності, йому ставиться прогул. Прогули вважаються у робочі дні.
Відсутність у святкові вихідні дні прогулом не є.
Увага! Персональні графіки роботи мають пріоритет над опціями "Робочий годинник", "Початок дня", "Перерив".
Натиснувши «Прогули», під таблицею з'явиться деталізація кількості прогулів по користувачах.
"Відхилення від середнього" відображають, наскільки відсотків конкретний користувач відрізняється від середнього показника по всіх обраних користувачах.

Відпрацьовані дні (вкл. неробочі). Скільки днів відпрацьовано серед усіх днів (робочих та вихідних/святкових).

Відпрацьовані дні (викл. неробочі). Скільки днів відпрацьовано серед робочих днів Робота у вихідні та святкові дні тут не враховується!

Спізнення + ранні догляди. У цьому рядку відображається час, "недопрацьований користувачем". Початок робочого дня задається налаштуваннями перед формуванням звіту.
Час кінця робочого дня так само розраховується з налаштувань за формулою: Час початку роботи + Кількість робочих годин + Тривалість перерви
Запізнення вважається за формулою: Час першої активності - Час початку роботи
Ранній догляд розраховується за такою формулою: Час кінця робочого дня - Час останньої активності

Ранні приходи + пізні догляди. У цьому рядку відображається час "переробки" користувачами. Початок робочого дня береться із налаштувань перед формуванням звіту.
Час кінця робочого дня також розраховується з налаштувань за формулою: Час початку роботи + Кількість робочих годин + Тривалість перерви
Рання парафія розраховується за формулою: Час початку роботи - Час першої активності користувача
Пізній догляд розраховується за такою формулою: Час останньої активності - Час кінця робочого дня

Зустрічі. Загальний час зустрічей у хвилинах (дані з календаря Outlook співробітника).

Паузи. Час паузи спостереження в режимі аутсорсингу.

Час на роботі. Це сумарний час за всі дні, за якими будується звіт, від першої до останньої активності протягом доби. Аналог «Загальний час, година/хв» у звіті "Користувачський час".

Активний час. Це сумарний час за всі дні, яким будується звіт, коли працівник щось друкував на клавіатурі або робив кліки мишею. Аналог «Активний час, година/хв» у звіті "Користувачський час".

Увага! Для відображення інформації в рядках Прогули, Запізнення+ранні догляди, Ранні приходи + пізні догляди, Час на роботі, Активне час, необхідно, щоб була включена опція
Глобальні налаштування - Налаштування комплексу - Для користувачів - Угода користувача.

Час у програмах. Це сумарний час за всі дні (за якими будується звіт), коли співробітник робив будь-які маніпуляції в програмах на ПК: друкував на клавіатурі або клацав мишею. Детальну інформацію про проведений час та програми можна отримати у звіті "Програми".

Час в Інтернеті. Це сумарний активний час користувачів на відвідуваних ним веб-сторінках за всі дні, за якими будується звіт. Детальну інформацію про проведений час в інтернеті можна отримати у звіті "Сайти".

"Шкідлива активність", "Корисна активність" - розбивка додатків та сайтів у соотв. зі словниками для поточного профілю користувача (див. Аналізатор ризиків).

Інше, Соціальні мережі, ЗМІ та розваги, Файлообмінники, Робочі. Це сумарний час за всі дні (за якими будується звіт), коли співробітник робив будь-які маніпуляції в програмах та на сайтах, зазначених у словниках Аналізатора ризиків: друкував на клавіатурі або клацав мишею.
Глобальні налаштування – Аналізатор ризиківСловники
Детальну інформацію про проведений час на ресурсах зі словників Аналізатора ризиків можна отримати у звіті "Аналізатор ризиків".

Увага! Для відображення даної інформації в рядках Час у програмах, Час в інтернеті, Інше, Соціальні мережі, ЗМІ та розваги, Файлообмінники, Робочі необхідно щоб була включена опція (Глобальні налаштування - Налаштування комплексу - Для користувачів - Програми\сайти).

Увага! В описаних вище тимчасових даних допускається розбіжність у 5-10 хв.

Набрано текст. Це сумарний обсяг набраного тексту за всі дні, за якими будується звіт, який співробітник надрукував на клавіатурі. Більш детальна інформація про те, що друкував на клавіатурі співробітник, в яких програмах та сайтах, знаходиться у звітах "Програми" та "Сайти" відповідно.
Увага! Для відображення даної інформації необхідно, щоб було включено опцію
Глобальні налаштування - Налаштування комплексу - Для користувачів - Введений текст - Вести моніторинг тексту з клавіатури.

Листи e-mail. Це сумарна кількість листів, за всі дні за якими будується звіт, який отримав та надіслав співробітник.
Детальна інформація про отримані/надіслані листи знаходиться у звіті "Листи e-mail".
Увага! Може виникнути ситуація, коли при початковому налаштуванні IMAP та завантаженні архівних повідомлень з сервера, система всі підвантажені листи промаркує як отримані в цей день .
Для відображення цієї інформації необхідно, щоб була включена опція
Глобальні налаштування - Налаштування комплексу - Для користувачів Пошта.
(у довідці для цієї сторінки налаштувань перераховані протоколи та програми, в яких здійснюється перехоплення)

Чати/дзвінки. Це сумарна кількість контактів через чат та дзвінків, за всі дні за якими будується звіт.
Детальна інформація про те, що друкував на клавіатурі співробітник, у яких програмах та сайтах, знаходиться у звітах "Програми"
Увага! Для відображення цієї інформації необхідно, щоб була включена опція
Глобальні налаштування - Налаштування комплексу - Для користувачів - Чати\дзвінки.
(у довідці для цієї сторінки налаштувань перераховані протоколи та програми, в яких здійснюється перехоплення)

Надруковано сторінки. Це сумарна кількість сторінок, яку роздрукували співробітники на принтерах за всі дні, за якими будується звіт. Детальну інформацію про роздруковані сторінки, а також перехоплені файли принтера та скріншоти можна побачити у звіті "Друк на принтері".
Увага! Для відображення даної інформації необхідно, щоб була включена опція
Глобальні налаштування - Налаштування комплексу - Для користувачів - Друк на принтері.

Відправлено + виведено файли. Це сумарна кількість файлів, за всі дні за якими будується звіт, надісланих (в Інтернет) та виведених (на Flash-диски) користувачем. Детальну інформацію можна побачити у звіті "Надсилання файлів".
Увага! Для відображення цієї інформації необхідно, щоб була включена опція
Глобальні налаштування - Налаштування комплексу - Для користувачів - Надсилання файлів.
(у довідці для цієї сторінки налаштувань перераховані протоколи та програми, в яких здійснюється перехоплення)

Високопріоритетні події та Низькопріоритетні події. Це сумарна кількість спрацьованих тригерів на події, за всі дні, за якими будується звіт. Пріоритет події вибирається у налаштуваннях
Глобальні налаштування - Налаштування комплексу - Для сервера - Події.
Детальну інформацію можна побачити у звітах "Події: Користувач" та "Події: Комп'ютер".

За ієрархією


Значення тих самих метрик, що й на закладці «Категорії», але у вигляді ієрархії, налаштованої адміністратором.
Глобальні налаштування - Структура компанії.

У відділах


Значення тих самих метрик, що й на закладці «Категорії», але розбиті по відділах, вказаних адміністратором у Досьє співробітника.
Глобальні налаштування - Досьє співробітників.

За співробітниками


Значення тих самих метрик, що й на закладці «Категорії», але для кожного співробітника з розбивкою по відділах ієрархії, налаштованої адміністратором.
Глобальні налаштування - Структура компанії.

Відхилення


Значення тих самих метрик, що й на закладці «Категорії», що відображаються окремо для кожного користувача, з числа обраних при формуванні звіту. Метрики відображають на скільки відсотків показник конкретного користувача відрізняється від середнього показника за всіма вибраними (до генерації звіту) користувачами.

"Відхилення" зручні для демонстрації ефективності конкретного користувача порівняно із середнім значенням інших обраних працівників у межах конкретної метрики. Діапазон значень: від -100 до +100%.
Діапазон від -100% до 0% вказує на скільки відсотків показання даної метрики менше середнього значення.
Діапазон від 0% до +100% вказує на скільки відсотків показання даної метрики більше за середнє значення.

Іншими словами, позначення є таким: мінімум = -100%... середнє = 0 ... максимум = +100%

Ресурси


Це сумарний час за всі дні, за якими будується звіт, коли співробітник робив будь-які маніпуляції (друкував на клавіатурі або робив рухи мишею) у програмах та на сайтах, зазначених у словниках Аналізатора ризиків.
Глобальні налаштування – Аналізатор ризиківСловники.

Детальну інформацію про проведений час на конкретному ресурсі кожним користувачем протягом періоду, зазначеного при формуванні звіту, можна отримати, натиснувши на потрібний ресурс.

Увага! Для відображення інформації в рядках: Час у програмах, Час в інтернеті, Інше, Соціальні мережі, ЗМІ та розваги, Файлообмінники, Робочі, необхідно, щоб була включена опція
Глобальні налаштування - Налаштування комплексу - Для користувачів - Програми\сайти.

© Mirobase